KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556310

nr 1455 6310

Erik H Olson

(1909-1995), Sverige

Oljemålning, Båthus. Signerad. Olja på pannå, 45x53, yttermått inklusive ram: 65x75 cm

måndag 21 mars 2022
kl 20:24:06

Erik H Olson

Läs mer om Erik H Olson